Головна » 2016 » Березень » 28 » Вітаємо Вас на офіційному сайті загальноосвітньої школи І-ІІІ ступеня с. Забороль!!!

Ми раді вітати Вас на нашому офіційному сайті.

Тут ми пропонуємо  Вам розгорнуту інформацію про те, як проходить навчання в нашій школі. На сайті школи Ви зможете дізнатись про останні новини, ознайомитись з історією нашого навчального закладу і багато інше.  Ми надіємось, що наш сайт буде корисним всім: учням, батькам та іншим гостям сайту.

Заборольська школа – це учбовий заклад зі своїми традиціями, високопрофесійним педагогічним колективом, з творчими, бажаючими навчатися дітьми і турботливими батьками. Всі вони - сім'я, велика шкільна сім'я, в якій люблять та поважають кожного, цінують кожного, турбуються про кожного. А сім'я – це назавжди. Тому у нас немає колишніх учнів, в нас є випускники Заборольської школи. Наша надія та наша гордість.

Наша школа – спілка однодумців, які вирішують одну задачу – формують самостійну, інтелектуальну, творчу особистість підготовлену до самостійного, дорослого життя!

Переглядів: 421 | Додав: vvnet | Рейтинг: 0.0/0