Головна » 2018 » Травень » 18 » Свято обдарованих
Свято обдарованих

«Напевно кожного з нас Господь наділив своєю іскоркою, талантом, але висот досягає лише той, хто до цієї Божої  іскорки має ще й терпіння, наполегливість та працездатність і нічого не боїться, високо піднімає руку і йде вперед. Я закликаю всіх, хто ще сумнівається, чи піднімати йому руку - не боятися, адже за вами майбутнє нашої держави, справжньої української України, яка народжується саме зараз, починаючи з Майдану, прокладаючи собі шлях численними жертвами».

Майбутнє нації, як відомо, визначають найталановитіші її представники. Цього року завдяки наполегливій співпраці з досвідченими педагогами знову заявили про себе учні нашої школи на всеукраїнських предметних олімпіадах, турнірах, конкурсах-захистах, спортивних змаганнях, творчих конкурсах.

З метою підтримки та заохочення  інтелектуально і творчо обдарованих дітей, самореалізації творчої особистості у сучасному суспільстві, підтримки талановитих дітей району та їх наставників 16 травня 2018 року відбулося свято відзначення обдарованої учнівської молоді та її наставників «Творча обдарованість».

Переможців інтелектуальних змагань привітали і відзначили їх досягнення грамотами та одноразовими стипендіями почесні гості.

Переглядів: 34 | Додав: vvnet | Рейтинг: 0.0/0