Головна » 2018 » Березень » 6 » Шевченківські дні
Шевченківські дні

У весняний переддень Шевченківського свята учні 5-х класів згадали доброго Генія у святковому заході «Стежками дитинства Тараса Шевченка», який провели разом із учителем української мови та літератури – Когут М. В.

Діти захоплено ввійшли у ролі малого Тарасика, Оксанки Коваленко, сестрички Яринки, доброї неньки та злого дяка. Чимало віршів відомого Кобзаря пролунало в цей день.

Учні захоплено та майстерно читали поезії Тараса Шевченка, створюючи святковий емоційний настрій. На знак пошани учасники свята сплели віночок пам’яті Кобразя, заспівали пісню «Зацвіла в долині червона калина».

На завершення свята усі присутні мали змогу переглянути відеоролик про ті місця, де проживав малий Тарас, а нині тут створено музеї пам’яті.

Свято відвідали директор та завуч школи, дітей прийшли підтримати рідні та вчителі. Усі присутні хоч і на коротку мить, але мали змогу віддати шану доброму Генію – Тарасові Шевченку.

Учасники дійства поділилися своїми враженнями від свята, кожен зізнався, що став на мить ближчим до відомого  поета.

Категорія: новини | Переглядів: 44 | Додав: vvnet | Рейтинг: 1.0/1