Головна » 2018 » Липень » 1 » НУШ
НУШ

15 червня завершилась підсумкова очна сесія з підвищення кваліфікації педагогів НУШ, в якій брали участь вчителі початкових класів ЗОШ І-ІІІ ст. с. Забороль Кардаш М. С. та Мельничук О.С. В  межах трьох очних сесій спеціально підготовлені тренери навчали вчителів НУШ ефективним  методикам навчання дітей з використанням інтерактивних методик та інформаційних технологій. Також створювали умови та можливості  для закріплення  теоретичних знань педагогів на практиці. Одним ізрезультатів плідної роботи вчителів стало знайомство з методами і прийомами організації освітнього процесу у початковій школі планування навчання через дослідження за запитами учнів, створення тематичного лепбука, практика ранкових зустрічей, «входження в картину», «щоденні 3, щоденні 5» та ін.

Категорія: новини | Переглядів: 82 | Додав: vvnet | Рейтинг: 0.0/0