Головна » 2016 » Грудень » 10 » Наші переможці!
Наші переможці!

Приємна новина! 23 листопада 2016 року в Рокинівському НВК відбулася науково-практична конференція учасників Всеукраїнської експедиції учнівської молоді «Моя Батьківщина – Україна». Учасники конференції презентували свої роботи, розповідали про дослідження, брали участь в обговоренні. Учні нашої школи взяли активну участь у конкурсі та на високому рівні захистили честь навчального закладу. Тож, вітаємо з нагородами: переможця конкурсу з напряму «Із батьківської криниці»: Матвійчук Марію, ученицю 7 класу за роботу «Прізвища і прізвиська жителів села Забороль Луцького району Волинської області » (кер. Пальонко Р.Я.); лауреата конкурсу з напряму «Духовна спадщина мого роду»: Василенка Максима, учня 6 класу за роботу «Крізь віки – до сьогодення» (кер. Василенко Н.В.); лауреата конкурсу з напряму «Із батьківської криниці»: Каращука Владислава, учня 9 класу за роботу «Чарівний світ Маргарити Петрини» (кер. Демчур Л.М.); лауреата конкурсу з напряму «Із попелу забуття»: Назарчук Олену, ученицю 11 класу за роботу «Юність обпалена війною» (кер.Баюк Г.В.).

Категорія: новини | Переглядів: 90 | Додав: vvnet | Рейтинг: 5.0/1