Головна » 2017 » Грудень » 18 » ММО вчителів християнської етики
ММО вчителів християнської етики

«Бо як людям ви простите прогріхи їхні,

то простить і вам ваш Небесний Отець.

А коли ви не будете людям прощати,

то й Отець ваш не простить вам

прогріхів ваших»

( Євангеліє від Матвія 6: 14 – 15)

Ці  слова стали ключовими під час проведення засідання міжшкільного методичного обєднання вчителів християнської  етики за темою «Формування в учнів християнських чеснот на урокаххристиянської етики», що відбулося 11 грудня 2017 року на базі ЗОШ І-ІІІ ст. с. Забороль.Директор школи Приймачук І. М. та завуч Макогон Ж. З. гостинно запросили членів методичного обєднання відвідати урок християнської етики у 5 класі за темою «Вміння прощати».

В процесі уроку, який провела Кардаш М. С., були розглянуті питанняважливості прощенняв повсякденному житті. Робота на уроці такожсприяла формуванню в учнів вміння прощати, розумінню,   що   прощення   є виявомлюбові, вихованню любові до ближніх, милосердя і терпіння. Після закінчення уроку керівник МО Баюк Г. В. розповів про методичний супровід викладання курсу «Основи християнської етики», а потому присутні мали змогу у процесі обговорення обмінятися досвідом роботи з даного питання.

Сповнені нового досвіду та позитивних емоцій, учителі поверталися до своїх домівок,  сподіваючись на наступну зустріч.

Категорія: новини | Переглядів: 66 | Додав: vvnet | Рейтинг: 0.0/0