Головна » 2018 » Лютий » 20 » Місячник педагогічної майсерності
Місячник педагогічної майсерності

План проведення Місячника педагогічної майстерності

1. Відкриття місячника педагогічної майстерності. (Нарада при директору):
  • Відкриття місячника педагогічної майстерності. План проведення та організаційні моменти. (Директор школи Приймачук І.М.)
  • Про проведення тижня творчої спадщини Василя Сухомлинського. (Заступник директора з НВР Макогон Ж.З.)
  1. Огляд тематичної виставки  «Серце віддаю дітям». (Завідувач бібліотеки Каращук Р.Ф.)
  2. Засідання творчої групи. (Керівник творчої групи Кардаш М.С.)
  3. Обговорення плану проведення відкритих уроків під час місячника педагогічної майстерності. (Дирекція школи)

І тиждень (19.02 – 23.02)

Тиждень творчої спадщини Василя Сухомлинського

1. 19.02. Виховні години «Стежками любові й добра». (класні керівники 1-11-х класів);
  2. 20.02.Читацька  конференція для старшокласників «Сторінками мудрості» за книгою В.Сухомлинського «Листи до сина». (вч. Пальонко Р.Я)
  3. 21.02. Огляд тематичної виставки  «Серце віддаю дітям». (Завідувач бібліотеки Каращук Р.Ф.). Виставка -  конкурс ілюстрації до казок В.Сухомлинського. (Класні керівники 5-7 класів,педагог – організатор Кучер І.М.)
  4. 22.02. Урок – екскурсія в парк. Спостереження за змінами у живій і неживій природі взимку.(1-А кл. Старко К.П.)
  5. 23.02. «Боріться за думку і серце своїх вихованців». Бесіда досвідчений педагогів з молодими за книгою Василя Сухомлинського «Сто порад учителеві»; Літературне кафе «Добротворець». «Людина починається з добра» (за творами В. Сухомлинського)

ІІ тиждень (26.02 – 02.03)

Тиждень майстерності і творчості педагогічних працівників

26.02 – 02.03.  Тиждень охорони зимуючих птахів. (Заступник директора з НВР Макогон Ж.З.) -   за окремим планом;

План проведення тижня

«Зустрічі з птахами»

Понеділок

Загальношкільна лінійка. Ознайомлення із планом роботи на тиждень. Бесіда «Значення птахів у природі та житті людини». (Класні керівники, вчителі біології, 1-11 кл.);

Акція «Турбота» (учні 1-7-х класів підгодовують птахів біля школи)

Виготовлення сцинівки на тему «Зимуючі птахи»

(Для учнів 1-11 кл., відповідальні класні керівники)

Година спілкування «Допоможемо зимуючим птахам»

(для учнів 1-4 класів.  Вчитель біології)

Середа

Конкурс на найкращий малюнок, фотороботу (для учнів 1-9 кл., відповідальний педагог-організатор, Кучер  І.М.)

Година спілкування «Птахи України»

(для учнів 5-7-х класів. Вчитель біології)

Вікторина «Цікаво знати» (вчитель біології  6, 8 кл.)

Конкурс «Найкращий вірш, оповідання про птаха» (учні 5-9 кл)

П’ятниця

Акція «Подаруй пташині будиночок» - до 01.04. (класні керівники, 1-11 кл) підведення підсумків.

Підведення підсумків

1. 26.02.  Відкрите засідання школи молодого педагога (керівник ШМП Кардаш Марія Степанівна);
  2. 27.02.  Відвідування уроків молодих вчителів наставниками. Відкритий урок англійської мови у 4-му класі (вч. Хопта Тетяна Олегівна);
  3. 28.02. Відвідування уроків молодих вчителів наставниками. Відкритий урок математики у 7-му класі (вч. Бондарук Владислава Ігорівна);
  4. 01.03. Відвідування уроків молодих вчителів наставниками. Відкритий урок з інформатики у 2-Б класі (вч.Гаврилюк Віталій Анатолійович)
  5. 02.03. Круглий стіл «Емоційне вигорання вчителів, як причина міжособистісних конфліктів у педагогічному середовищі». (Практичний психолог Ткач А.Ю.)

ІІІ  тиждень (05.03 – 07.03)

Тиждень нестандартних уроків

15.02 – 19.02. Тиждень   -   за окремим планом;

Конкурс «Запрошуємо до горна педагогічної майстерності». Нестандартні уроки вчителів – предметників

1. 05.03. День природничих наук (вч.Макогон Ж.З.,  Каращук Р.Ф., Сад О.О, Довганюк Л.Х.);
  2. 06.03. День зарубіжної літератури  вч. Мазурчук І.В.); Відкритий урок з читання у 3-Б класі (вч. Чоп Ю.В.)
  3. 07.03. День математики та інформатики. (вч. Гаврилюк В.А.,Веремко В.І.,  Ковальчук І.І., Бондарук В.І.);
  4. 08.03. День  правознавства, історії (вч. Баюк Г.В., Василенко Н.В.);
  5. 09.03. День естетики та трудового навчання (вч. Кучер  І.М., Кузло О.Я.,  Корець Л.І.).
  6.

Переглядів: 59 | Додав: vvnet | Рейтинг: 0.0/0