Головна » 2018 » Вересень » 17 » Ми проти БУЛІНГУ
Ми проти БУЛІНГУ

В рамках Тижня протидії булінгу у ЗОШ І-ІІІ ступеня с. Забороль вчителі, практичний психолог, соціальний педагог, бібліотекар, учнівське самоврядування розповідали школярам про те, що таке булінг, як захистити себе від агресії інших та що роботи, якщо стали жертвою цькування.

Булінг - це агресивне ставлення одних дітей до інших. За опитуваннями 2017-го року від UNISEF 67% дітей в Україні зустрічалися з цим явищем. З них 40% вирішили нікому про це не розказувати. А 44% спостерігачів ігнорували булінг, тому що їм було страшно за себе.

Розпочав тиждень вчитель правознавства Баюк Г. В. правовою годиною «Булінг у шкільному середовищі». Класні керівники провели години спілкування, практичний психолог та соціальний педагог Ткач А. Ю.  , Пілгальська О. В. презентували  виховну годину з елементами тренінгу «Стоп булінг». Учні переглядали документальні фільми «Булінг. Як зупинити шкільний терор» , «Як розпізнати булінг у класі та знищити його як явище» та обговорювали їх.

Відбулася зустріч учнів з О. В. Батюком, професором кафедри інтелектуальної власності та цивільно-правових дисциплін «Київського інституту інтелектуальної власності та права Національного університету «Одеська Юридична Академія», який прочитав пізнавальну лекцію «Шкільний булінг».

У ході зустрічей дітям радили:

- розвивати себе, бути сильними особистостями, адже таким людям немає потреби самостверджуватися за рахунок іншого.

- більше спілкуватися з батьками, незважаючи на їхню зайнятість. Тато чи мама – найближчі люди, які вислухають, підтримають, порадять та допоможуть у будь якій ситуації.

• не замикатися, а говорити про свої проблеми.

Переглядів: 52 | Додав: vvnet | Рейтинг: 0.0/0