Головна » 2018 » Березень » 18 » Для тебе, Мамо!
Для тебе, Мамо!

У нашім раї на землі

Нічого кращого немає,

Як тая мати молодая

З своїм дитяточком малим…

Т. Г. Шевченко

Учні 5-Б класу разом з класним керівником Василенко Н. В. підготували виховний проект, завершальним етапом якого стало свято «Матуся – моя Берегиня».

Учні знайшли і вивчили вірші, пісні, частівки, гуморески, самостійно зготувати солодощі, підготували  конкурси та ігри для мам. Зокрема, виконали завдання «Чарівна квітка», «Розповідаємо про матусю», «Жартівливі віршики-гуморески», «Юні журналісти», провели гру «Анаграма», музичну гру «Мої думки». Під час заходу було проведено такі конкурси: «Хороша господиня», «Вмію я косу плести», «Талановиті художники», «Кулінарний шедевр».

Діти підняли настрій, розвеселили своїх рідних, зуміли висловити подяку за постійну турботу.Сподіваємось, що змусили забути на певний час про життєві негаразди.

П’ятикласники довели своїми вчинками, що матусі – найдорожчі люди.

Переглядів: 60 | Додав: vvnet | Рейтинг: 0.0/0