Головна » 2018 » Червень » 1 » День захисту дітей
День захисту дітей

Щороку в перший день літа відзначається Міжнародний день захисту дітей. Це свято стало символом дитячої щирої радості та надії на майбутнє. Адже саме в дітях ми бачимо здійснення своїх мрій і сподівань, прагнемо, щоб вони росли здоровими та мали усі умови для всебічного розвитку. І наш святий обов’язок дорослих – зробити своїх дітей щасливими не тільки сьогодні, влаштувавши їм якесь свято, а завтра і завжди. Адже наші діти – майбутнє нашої країни, яке має бути щасливим. І кожна усмішка, кожне сказане ласкаве слово – це великий внесок у щасливе дитинство маленьких українців. Тому вже доброю традицією стало для учнів і учителів святкувати в стінах нашої школи. Сьогодня учні провели цікаво і змістовно час за іграми та бесідами а також багато учнів разом з батьками поїхали на екскурсії.

Переглядів: 22 | Додав: vvnet | Рейтинг: 0.0/0