Головна » 2018 » Травень » 17 » День перемоги
День перемоги

Щороку в травні ми відзначаємо День перемоги. Дорогою ціною заплатив український народ за участь у найстрашнішій за всю світову історію війні 1941-1945 рр. Не щезне в пам'яті людській, не йде в забуття великий подвиг і велика трагедія нашого народу - його битва, його перемога над фашистами. Можна по-різному ставиться до Великої Вітчизняної війни, по-різному її називати, але хіба можна забути тих, хто віддав своє життя для щастя інших.  Мітинг мужності присвячений пам'яті жертв Другої світової війни - це лише маленька часточка великої данини пошани полеглим.

Біля пам'ятника, полеглим воїнам, зібралось багато учнів, учителів нашої школи та громадян села. Слова привітання сказали: голова ОТГ В.Ф. Боярський, директор школи с. Забороль І.М. Приймачук, голова спілки ветеранів С.І. Каньовський.

Категорія: новини | Переглядів: 35 | Додав: vvnet | Рейтинг: 0.0/0