Головна » 2016 » Травень » 9 » День перемоги
4:57:06
День перемоги

Встеляйте квітами дороги,

Дзвінкі заспівуйте пісні:

Сьогодні свято Перемоги,

Найкраще свято навесні!

Це світле і скорботне свято живе і буде жити в пам’яті народу. Саме цей день ознаменував переможне завершення Великої Вітчизняної війни. Дорогою ціноюдісталася людству ця перемога. Чи не найбільше втрат зазнала Україна. Під час її окупації гітлерівці закатували більше 5 мільйонів мирних громадян. Ще 3 мільйони загинули на фронтах війни, близько 2,5 мільйонів юнаків і дівчат було примусово вивезено на каторжні роботи до Німеччини. Вщент було зруйновано численні міста, села, заводи, фабрики. Трагічну долю стертої з лиця землі білоруської Хатині розділили 97 українських сіл на Волині, 32 – у Житомирській, по 21 – у Сумській та Чернігівській областях, 17- на Київщині.

Без притулку і засобів до існування залишилося понад 10 мільйонів українських громадян. І все ж народ вистояв, підняв Україну з попелу і руїн, повернув їй життєдайну силу.

Пам’ять про співвітчизників, які віддали життя в ім’я свого народу, справіку в Україні вшановувались як святиня і вписувались в історію різними символами: пам’ятниками, обелісками, меморіалами, монументами. Одним з таких символів є друковані та рукописні видання, де поїменно представлені всі загиблі.

Юний друже! Якщо поруч з тобою живе ветеран Великої Вітчизняної війни обов’язково привітай його з святом Перемоги,  і надалі  також не обділяй його своєю увагою.  Адже саме ці люди відстояли нашу з вами свободу і захистили нашу землю від фашистської навали.

Категорія: новини | Переглядів: 150 | Додав: vvnet | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: