Головна » 2018 » Травень » 18 » День Європи
День Європи

До Дня Європи, у Заборольській школі проведено ряд цікавих та змістовних заходів, які популяризують рух країни до європейського співтовариства, У кожному класі проведено бесіди, години спілкування, «Україна – це Європа», під час яких діти знайомилися з історією виникнення Європейського Союзу, країнами, які в нього входять та традиціями відзначення Дня Європи в Україні.

Шкільним бібліотекарем організовано виставку літератури «Євроінтеграція України – шлях у майбутнє», година спілкування спільно з сільською бібліотекою.

Вчителі-предметники провели тематичні уроки з історії про «Співробітництво та перспективи України і Європейського Союзу», «Пізнаємо Європу через її культуру»,  під час проведення гри «Подорожуємо мапою Європи» учні зрозуміли, що за приклад успішності та для наслідування в житті завжди потрібно  брати лише найкраще.

Учні 5 класу показали флешмоб – "Україна - європейська держава".  Флешмоб створив таку хвилю емоцій, що наступного року, мабуть, нас чекає вже не хвиля,  а справжнє цунамі за участю всіх учнів школи!

Категорія: новини | Переглядів: 37 | Додав: vvnet | Рейтинг: 0.0/0